Auction 127
127-1724 Dalli,G.D.
Encomium SS.D.N. Papae Clementis IX. Dictum in ecclesia Sancti Dominici de Pistorio... illustrissimo, & excellentissimo Principi Fr. Io. Baptistae Rospiliosio equiti Hierosolymitano, Nobili Pistoriensi, & Veneto Eiusdemque SS.D.N. Papae Nepoti Dicatum. Pistoia, für P.A. Fortunatus 1667. Kl.4°. Mit Holzschn.-Titelvign. (Wappen) a.T. 6 nn. Bl. Umschl. Mitte 19. Jh. (Angestaubt).
Seltener Druck aus Pistoia in der Toskana. - Etw. gebräunt, Randläs., Titelbl. mit unt. Eckfehlst. (ohne Textverlust).