Auktion 67
67-1676 Het groote Tatereel der Dwaasheid,
vertoonende de opkomst, voortgang en ondergang der Actie, Bubbel en Windnegotie, in Vrankryk, Engeland, en de Nederlanden, gepleegt in den Jaare MDCCXX. Faksimile d. Ausg. 1720. (Amsterdam, Van Hoeve 1980). Fol. Mit zahlr. Abb. im Text u.a. Taf. Ohldr. (Etw. berieb. u. best.). - Eines von 350 Ex. (GA. 360).