Auktion 106
106-1602 Morel,G.
Thesaurus vocum omnium latinarum ordine alphabetico digestarum, quibus graecae et gallicae respondent - Item adjectae sunt utriusque linguae phrases selectissimae...(Lyon), Roverius 1603. Kl.4°. Mit Holzschn.-Titelbord. 4 Bl., 1334 S. Läd. Ldr. d. Zt. (Tls. fl., Gel., Kanten u. Ecken eingerissen, tls. Wurmspuren, best.). - Durchgeh. gebräunt u. stockfl.