Auktion 79
79-160 Caesar,C.J.
(Opera). Omnia Qvae Exstant: Iam pridem opera & iudicio viri docti emendata & edita ; Accessere Imperij Romani, Galliarumq[ue] & Hispaniarum veterum Tabulae... rerum indices è conatibus Geographicis Abrahami Ortelii. Leiden, Plantin 1593. Mit Holzschn.-Druckerm., -Portr. u. 3 gest. Faltkarten. 4 Bl., 434 S., 14 Bl. Prgt. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.).
IA 128.831. BMC 77. - Nur minimal fl., einige Unterstreichungen. Vors. mit kl. Wurmspur.