Auction 106
106-1527 Spizel,T. u. G.
Catalogus Bibliothecae... Theophilo Spizelio... olim collectae, et a filio... Gabriele Spizelio... nunc venum prostantis apud hujus viduam & haeredes... Augsburg, Andreas Maschenbauer 1705. Kl.Fol. 1 Bl., 229 S., 1 Bl. Pbd. d. Zt. (Rckn. erneuert, berieb. u. etw. best.). - Loh I, S. 83. - Seltener Katalog. - Etw. stockfleckig, St.a.T. u.V.