Auktion 94
94-3669 Passeri,J.B.
In Thomae Dempsteri libros de Etruria Regali Paralipomena ... De Re Nummaria Etruscorum, De Nominibus Etruscorum, et Notae in Tabulas Eugubinas. Lucca, Venturini 1767. Fol. Mit 8 Kupferstichtaf. 1 Bl., XXII, 339 S. Prgt. d. Zt. (Tls. berieb., leicht best.). - St.a.T., hs. Num. a.V. - Leicht gebräunt, sauberes Ex. - Exlibris.