Auction 94
94-100 Calvör,C.
Fissurae Sionis, Hoc est, De Schismatibus ac Controversiis praecipuis, quae Ecclesiam Domini ab ascensu eius ad decursum Seculi XVII usque agitarunt, Tractatus Theologico-Historicus ... Lpz., König 1700. Kl.4°. 32 Bl., 1172, 192 S., 42 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rtitel. (Etw. gebräunt, leicht fl. u. best.).
VD17 75:678328T. ADB III, 718. - Etw. gebräunt, tls. leicht fl. Ohne gest. Front. Exlibris u. hs. Eintr. a.V.