Auction 92
92-3288 Wilken,F.
Mohammedis Filii Chavendschahi vulgo Mirchondi historia samanidarum Persice. E codice bibliothecae Gottingensis nunc primum editit, interpretatione Latina. Annotationibus historicis et indicibus illustravit. Göttingen, Dieterich 1808. VIII, 222 S. 4°. Pbd. d. Zt. (Fleckig u. etw. best.).
Zenker I, 872. Schwab 383. Ebert II, 14123. Erste Ausgabe. - N.a.V., teilw. etw. stärker gebräunt.