Auction 91
91-4590 Kri(e)gel,A.
Centum et novem vitas imperatorum, regnum, caesarum, aliorumque summorum virorum ex optimis historicis latinis Cornelio, Caesare, Curtio, Justino, Livio et Suetonio... Lpz., Deer 1728. Mit gest. Front. 7 Bl., 508 S., 2 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. (Etw. berieb.). - Stockfleckig, anfangs kl. Wurmgang. - Gekrönter Monogr.-St.a.T.