Auktion 89

89-471

Seyfrid,W.

Commentatio de Iohannis Hussi martyris vita fatis et scriptis. Cum annot. Iohannis Christophori Mylii denuo publicata. Praefatus est de hodierno Moravorum fratrum coetu ... Frid. Andreas Hallbaver. Hilburghausen, Hanisch 1743. 4°. 9 Bl., 290 S. Pbd. d. Zt. (Tls. beschabt, angestaubt, fl. u. best.). - Vierte Ausgabe. - Unbeschn. Ex., Blattränd. tls. angefranst. Etw. gebräunt, tls. stockfl.

Seyfrid,W. | Bild Nr.1

Seyfrid,W. | Bild Nr.1