Auktion 141:
Auktion 87
87-690 Rupprecht,G.J.
Eucharistiale Archi-Confraternitatis Sacro-Sancti Corporis Christi, das ist: Zwey und funfftzig Predigen Von den allerheiligisten Sacrament des Altars... Sulzbach, Galwitz 1761. 4°. 8 Bl., 20, 756, 29 S. Hldr. d. Zt. mit hs. Rckn.-Tit. (Tls. berieb. u. best., kl. Wurmlöcher).
VD18 14583623-005. - Tls. leicht stockfl., hs. Besitzverm. a. T. - Dabei: Bukentop,F.H. Lux de Luce libri tres, in quorum primo ambiguae locutiones, in secundo variae ac dubiae lectiones quae in vulgata latina s. Scripturae editione occurunt... . In tertio agitur de Editione Sixti V facta anno 1590... interpretes. Köln, Friess 1710. 4°. 8 Bl., 536 S. Prgt. d. Zt. (Starke Gebrauchsspuren, Rckn. mit Ausriss). - Gebrauchsspuren. Hs. Besitzv. a. T. Exlibris.
Nächste Auktion 141
findet am 3. - 5. Dezember 2025 statt