Auction 83
83-144 Sacrorum Bibliorum Concordantiae
Concordantiae juxta exemplar vulgatae editionis Sixti V. Pont. Maximi jussu recognitum, et Clementis VIII. authoritate editum... Postea Bambergae saepius impressae... Augsburg, Rieger 1776. Fol. Mit gest. Titelvign. Nicht pag. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best.). - Gebrauchsspuren.