Auktion 83
83-1240 Cocceius,J.
Lexicon & commentarius sermonis hebraici et chaldaici. Editio novissima, prioribus longe correctior atque auctior. Opera atque Studio J.H. Maji. Ffm. u. Lpz. 1714. Fol. Mit gest. Titelvign. 10 Bl., 1040 Sp., 26 Bl. Index, 142 Sp. Ldr. d. Zt. mit Rverg., Rsch. u. goldgepräg. Wappen-Deckelvign. (Tls. etw. berieb. u. best.). - Fürst 181. - Gebräunt. - (B 3091)