Auktion 82
82-72 (Cherubinus a S. Josepho).
Bibliotheca Criticae Sacrae. Circa Omnes Fere Sacrorum Librorum Difficultates. Opus Plurimorum Annorum Studiosis Scripturae Sacrae paratum, ... ; Ex Veterum Patrum Traditione Probatiorum Interpretum Curis Clariorum Cricorum Judiciis; Non ingenii vi, sed patienti labore Collectum. Ab uno, Ordinis Carmelitarum Discalceatorum Religioso. 4 Bde. Löwen, Steyckwandt 1704-06. Fol. Mit gest. Titelvign. Hldrbde. d. 19. Jhts. mit goldgepr. Rckn.-Fileten u. -Tit. (Tls. gebleicht, berieb. u. best.).
Tls. Gebrauchsspuren. Nicht eingeh. kollat. Exlibris. - Gekauft wie besichtigt.