Auktion 81
81-4623 Monogrammist L.M.
(20. Jh.). Looking for a nest - Island with Still Life. 2 Bl. Kaltnadelradierungen, 1994-95. Plgr. 18,5 x 14, 16 x 16 cm. Sign., bez. "A.P." u. verso betitelt.