Auktion 79
79-993 Scharz,O.
Tractatus iuridicus ad Librum III. Decretalium Gregorii IX., clericorum in communi, nec non praelatorum ac capitulorum in specie obligationes & iura complectens. 1. Tl. (statt 3). Propugnandum suscepit Carolus Isaacus König. Salzburg, Mayr 1738. 4°. 10 Bl., 280 S., 2 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., tls. bestoßen). - Seltene Hochschulschrift. Tls. leicht stockfl. Hs. Besitzverm. a. T.