Auction 79
79-533 Lami,G.
De eruditione Apostolorum liber singularis n quo multa, quae ad primitivorum christianorum Literas, Doctrinas, Scripta ... attinent, exponuntur & illustrantur ... Editio altera instruction et emendatior. 2 Bde. Florenz, Viviani 1766. 4°. Mit gest. Titelvign. XXIV, 564 S.; 1 Bl., S. 565-1269. Hldrbde. d. 19. Jhts. - Tls. stockfl., unbeschn. Ex. Mehrf. gestempelt.