Auction 141:
Auction 78
78-6438 Ruf, Hermann
(1882 Pforzheim 1970). "Sommertag im Würmtal". Öl auf Lwd. 64 x 79 cm. Li. unten sign. "H. Ruf". Rahmen rücks. beschr. Gerahmt.
Next auction 141 takes place in December 3 - 5, 2025