Auction 78
78-4365 Hase,H.R.
Processus judiciarius provinciarum Brunsvico-Luneburgicarum, in quo consonantia et dissonantia tam juris communis et provincialis quam judicorum, juriumque differentiae cum applicatione practica ostendentur... Braunschweig, o. Dr. 1732. Kl.4°. 6 Bl., 388 S. Hpgt. d. Zt. mit hs. Rckn.-Tit. (gebräunt u. fl., tls. berieb. u. best.). * DBA 481, 59; nicht bei Loewe. - Selten! - Papierbedingt leicht gebr., Vors. stockfl.