Auktion 78
78-1685 Gouge,A.
Philosophia portatilis, sive: Flores selecti adagiorum, et sententiarum philosophicarum, ac poeticarum, axiomata, satyrae, emblemata, et epigramata,... Wien, Adolph 1829. Qu.8°. 344 S. Pbd. d. Zt. (Beschabt u. best., Bibl.-Deckelschild).
Alphabetisch geordnet, von "Abstinentia" bis "Zonae". - Etw. stockfleckig, Bibl.-St.a.T. - Selten.