Auction 73
73-2272 Celsus,A.C.
De Medicina libri octo ad optimas editiones collati praemittitur notitia literaria studiis Societatis Bipontinae. Zweibrücken, Ex Typographia Societatis 1786. Mit gest. Titelvign. 1 Bl., XXIV, 553 S., 11 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. berieb. u. best.). - Tls. leicht stockfl. St.a.T. u. Vors.