Auktion 72
72-1038 Rettig,M.D.
Kucharska Kniha. Sbirka vyzkousenych jidelnich predpisu. Vydano peci spolku domacnost ceska skola kucharska. 3. Aufl. Prag, Simacek 1895. Mit einigen Abb. 4 Bl., XVI, 470 S., 1 Bl., 8 S. Anz. Olwd. (Etw. berieb. u. best.). - Leicht gebräunt, Innengelenke brüchig.