Auktion 68
68-389 Tonini,G.
Concordantiae Bibliorum Sacrorum vulgatae ed. Ad recognitionem jussu Sixti V. Pont. Max. Recensitae et emendatae ad textum F.P.Dutripon. (Florenz), Giachetti 1861. Fol. XXVII, 1599 S. Hprgt. d. Zt. mit 2 Rsch. (Etw. gebräunt, tls. fl., berieb. u. best.). - Tls. stockfl., sonst ordentlich. St.a.T.