Auction 67
67-580 Vilela,G.B.de.
Itinerarium pro peregrinis ad aeternitatem: Seu praxis iuvandi aegros ad bene moriendum, nec non sanos permovendi ad pie vivendum, ex iis quae occurrunt, et fieri debent in hora mortis Wien, Van Ghelen 1714. Kl.8°. Mit gest. Front. 409 S., 5 Bl. Prgt. d. Zt. mit Rsch. (Etw. gebräunt, tls. fl., mehrere kl. Wurmlöcher, best.). - Einzige Ausg. - Etw. gebräunt u. stockfl. Innengelenke tls. mit Wurmgängen. Front. im w. Rand gestempelt.