Auktion 67
67-3543 Mainwaring,E.
Historia et mysterium Luis Venerae, utrumque concise abstractum et formatum ex feriis perpensionibus et criticis collationibus diversarum repugnantium opinionum et contrariarum assertionum celebrium Medicorum...Ffm. u. Hbg., Naumann u. Wolff 1675. 176 S. Pbd. d. Zt. (Berieben, beschabt u. bestoßen).