Auktion 66
66-1221 Blom,F.
Moderne Kookkunst. 5. Aufl. Gravenhage, Ten Hagen um 1920. Mit einigen Textabb. 650, XXVIII S., 1 Bl. Olwd. (Etw. berieb.).
Tls. leichte Gebrauchsspuren. - Beiliegt: Manden,A.C. Recepten van de Haagsche Kookschool. 35. Aufl. Gravenhage 1919. - Vemerius,M. De Vrouw in de Keuken. Nieuw nederlandsch Kookboek. Schiedam, (1892). VIII, 319 S. Mod. Hlwd. - Enthält 763 Rezepte. - Tls. etw. fleckig, 1 Bl. mit gekl. Einr., St.a.T. - Baudet,F.E.J.M. De Maaltijd en de Keuken in de Middeleeuwen. Leiden, Sijthoff (1904). Mit zahlr. Abb. im Text u.a. Taf. IX, 164 S., 1 Bl. Mod. Hldr. Etw. stockfl. - Het eerste nederlandsche gedrukte kookboek (Brüssel, Thomas van der Noot c. 1510). Faksim. Gravenhage, Nijhoff 1925.