Auktion 64

64-1271

(Smit,J.).

Historische levensbeschryving van Petrus Paulus Rubbens ... Nevens eene naauwkeurige opgave zyner schilderyen ... met aanwyzing welke van dezelven in het koper zyn gebragt. Amsterdam, J.Smit 1774. Mit gest. Titelportr. 410 S., 3 Bl. Läd. Hldr. d. Zt. (Gelenke eingeriss., tls. beschabt u. best.). - Tls. stockfl. u. etw. wellig. Portr. im Rand fingerfl., verso mit N. - Selten.

(Smit,J.). | Bild Nr.1

(Smit,J.). | Bild Nr.1