Auction 63
63-106 Desmarets,S.
Systema theologicum. Hactenus saepius recusum, nunc vero locupletatum prolixis annotationibus.... collegia privata spectantium. Groningen, Spinneker 1673. 4°. Mit gest. Front. 6 Bl. 1057, 79 (Appendix). S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl. u. best.). - Selten. Tls. gebräunt u. stockfl.