Auction 62

62-68

Vetus testamentum

graecum ex versione septuaginta interpretum una cum Libris Apocryphis secundum exemplar Vaticanum Romae editum...quod nunc denuo ad optimas...recensuit C.Reineccius. 2. ed. Lpz., Breitkopf 1757. 6 Bl., 1582 S. Prgt. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. fleckig, berieb. u. best.). - Tls. etw. stockfl.

Vetus testamentum | Bild Nr.1

Vetus testamentum | Bild Nr.1

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026