Auction 62
62-348 Perusini,C.M.
Chronologiae historico-legalis Seraphici ordinis tomus tertius continens omnia capitula, et congregationes generales, constitutiones, et statuta emanata ab anno 1633. usque ad annum 1718. ... olim in unum volumen collectum, ... studio, diligentia, labore adm. r.p. Julii de Venetiis ... Nunc vero in duas partes distrbutum, ... opera p.f. Caroli Mariae Perusini... 2 Bde. Rom, O.Puccinelli 1752. Fol. Mit Holzsch.-Titelvign. u. gest. Münzkupfer. 4 Bl., 652 S.; 2 Bl., 475, CXXVIII S. Prgt. d. Zt. mit goldgepr. Rsch. (Etw. gebräunt, tls. fleckig, einige Wurmgänge, tls. best.). - Etw. gebräunt u. stockfl. Vors. mit Wurmgängen. Vors. u. Tit. gestempelt. Hs. Besitzverm. a. T. - Sehr selten.