Auction 56
56-532 Engel,L.
Collegium Universi Juris Canonici, antehac Juxta triplex Juris Objectum partitum... Editio septima. 4 Bde. Salzburg, Mayr 1712. Mit gest. Frontisp. 5 Bl., 1254 S., 20 Bl. - Beigebunden: Ders. Tractatus de privilegibus et juribus monasteriorum. Ebda. 1692. 1 Bl., 71 S., 1 Bl. Hprgtbde. d. Zt. (Beschabt, Kap. tls. mit Fehlstellen, bestoßen). - Schulte III, 150 f. - Stockfl. u. gebr. - Exlibris.