Auction 54

54-1140

Goeree,J.

Historische gedenk-penningen van Lodewyk den XIV. Vertonende al het voorgevallene van dien Koning zedert zyne geboorte, tot op deze tegenwoordige eeuwe. Naar de oorspronkelyke medalien in 't groot, en de korte historische beschryving, beneffens de verklaring van yder penning en opschrift, uit het Fransch in 't Nederduits overgebragt. 2 Tle. in 1 Bd. Amsterdam, van Damme 1712. Mit gest. Frontisp., gest. Titelvign. u. ca. 300 Textkupfern. 15, 286 num., 4 Bl. sowie 5 zwischengeb. nn. Bl. Hldr. d. Zt. (Stärkere Gebrauchsspuren). - Meist etw. (tls. stärker) wasserrandig.

Goeree,J. | Bild Nr.1

Goeree,J. | Bild Nr.1