Auction 141
141-4091 Adamski, Marian
Estimate: 180,00 € | Sold for: 120,00 €
(1929 Zurowiec - 2007). Adam and Eve. Holzskulptur, polychrom gefasst. Ca. 30,5 x 17 x 3,5 cm. Verso sign.
Estimate: 180,00 € Your bid:
Item was sold. Estimate: 180,00 € Sold for: 120,00 €