Auction 141
141-3345 Piz Buin.
Estimate: 120,00 € | Sold for: 70,00 €
Sonniger Gebirgsweg am Piz Buin. U.l. sign. (Hausotter ?) u. (19)48 dat. !. Hälfte 20. Jhdt., 43 x 26 cm. (Farbabspl.).
Estimate: 120,00 € Your bid:
Item was sold. Estimate: 120,00 € Sold for: 70,00 €