Auction 141
141-1658 Boehmer,G.R.
Estimate: 270,00 € | After-auction price: 180,00 €
Spermatologiae vegetabilis. 7 Tle. in 1 Bd. Wittenberg, Dürr 1777-84. Mit einigen Holzschn.-Vign. Getr. Pag. Pbd. d. Zt. mit hs. Rtit. (Best. u. berieb., tls. fleckig).
Pritzel 904. - Pars I. De seminum existentia differentia et usu. Pars II. De seminum ortu foecundatione et incremento. Pars III. De seminum collectione duratione et conservatione. Pars IV. De seminum ad sementem praeparatione. Pars V. De seminum satione. Pars VI. De germinationis adminiculis. Pars VII et ultima. De germinatione. - Stellenweise gebräunt u. fleckig. St.a.T. (32304).
Estimate: 270,00 € After-auction price: 180,00 € Buy now: