Auktion 140
140-812 (Boeckelmann,J.F.).
Justitia causae Palatinae sive defensio juris regali Palatini in homines proprios,... Nuper vero impugnati factione legibus imperii... nec non effraenata convitiandi audacia scriptoris. Vindiciarum secundum libertatem et contra Palatinum Wildfangiatum. O.O. (1666). Kl.Fol. 10 Bl., 292 (recte: 296) S. Mod. Lwd.
VD 17, 019832 C. - Durchgehend gebräunt, wasserrandig u. stockfleckig. Im unt. Blattrand tls. sporenfleckig. - Selten. - Aus der Bibliothek von A. Biedermann mit Exlibris.