Auction 140

140-564

Sammelband

mit 12 theologischen Hochschulschriften, 18. Jh. Kl.4°. Prgt. d. Zt. (Vdeckel lose).

Enthält: Plaats,F.v. Disquisitio de symbolo sive... symboli apostolici. Amsterdam 1702. - Colberg,E.C. Argumenta immortalitatis animorum humanorum et futuri seculi... Göttingen 1752. - Michaelis,J.D. Dissertationes duae. Göttingen 1755. - Ders. Commentationes duae. Ebda. 1750. - Sirius,J.J. Zinzendorfiana dogmata... Jena 1748. - Bauer,C. De familia charitatis rediviva. Wittenberg 1747. - Academiae Georgiae Augustae prorector cum senatu diem Christi natalem. Göttingen 1771. - Quistorp,J.J. Summos theologorum honores rite collatos esse. Ebda. 1759. - Müller,V.C. De gaudio in spiritu sancto... Halle 1751. - Fresenius,J.P. De prudentia pastorali... Göttingen 1749. - Ulrich,J.D. De autoritate lutheri D. in ecclesia A.C. professa... Straßburg 1748. - Blau,F.A. De regula fidei catholicae ... Mainz 1780. - Bibl.-Ex. Gebrauchsspuren.

Sammelband | Bild Nr.1

Sammelband | Bild Nr.1

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026