Auction 140
140-512 Philo Carpasianus.
Enarratio in Canticum Canticorum. Graecum textum, adhuc ineditum, quamplurimis in locis depravatum emendavit, & nova interpretatione adjecta nunc primum in lucem profert M.A. Giacomellus. Rom, Franzesi 1772. 4°. 4 Bl., XXIV, 216 S. Prgt. d. Zt. (Gebrauchsspuren, vord. Gelenk eingerissen).
Hoffmann III, 224. - Text in griech. u. lat., enthält auch "Hermeneia eis asmata ton asmaton". - Bibl.-Ex. Breitrandig, etw. fleckig u. gebräunt, St.a.T. u. le. Bl.