Auction 140
140-507 Petrus Lombardus.
Sententiarum libri IIII. Post omnes omnium editiones ex collatione diversorum exemplarium emendatissimi, & ad singulos libros titulorum, ac ad finem rerum indice copiosissimo aucti & locupletati. Köln, Birckmann 1566. 8 nn., 444 num., 31 nn. Bl. Flex. Prgt. d. Zt. mit Bibl.-Rsch. (Stärkere Gebrauchsspuren).
VD 16, P 1874. Seltene Ausgabe. - Bibl.-Ex. Fleckig u. gebräunt, Titelbl. gestemp. u. mit unt. Randfehlst.