Auction 140

140-381

Konvolut

von 6 Schriften in 7 Bdn. Theologie 18. Jh. Ldrbde. d. Zt. (6) u. Hldr. d. Zt.

Enthält: Gmeiner,F.X. Epitome historiae ecclesiasticae N.T. In usum praelectionum academicarum. 2 Bde. Graz 1787. - Sacrosancti et oecumenici concilii Tridentini. Wien, Trattner 1761. - Borromeo,C. Monitiones et instructiones quas in cleri sui usum celsissimus princeps Christoph. Wien, Trattner 1760. - Diotallevi,A. Idea veri poenitentis in psalmo quinquagesimo. Passau 1766. 5 Bl., 230 S. - Wärgl,J. Doctrinae selectae ss. patrum, et Ecclesiae Doctorum. In Archi-Ducali & Academico S. J. Collegio Passavii erectae. Passau 1749. 3 Bl., 338 S. - Liguori,A.M.de. Praxis confessarii ad bene excipiendas confessiones ad instructionem tyronum confessariorum. Augsburg u. Innsbruck 1771. 6 Bl. 259 S.

Konvolut | Bild Nr.1

Konvolut | Bild Nr.1

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026