Auction 140
140-200 Epitoma pastorum
hoc est eorum, quae ad rectam sacramentorum aliquorum administrationem spectant, ex Romano Pauli V... in gratiam & commodiorem usum pastorum collecta. Prag, Typis Archi-Episcopal: in Seminario S. Norberti 1658. 3 Bl., 145 S., 3 Bl. Prgt. d. Zt.
Sehr seltene Prager Rituale. - Titel gestempelt "Bibl. Lainc." gebräunt, Wurmgänge im hint. Innengelenk, Ebd. fleckig.