Auktion 140
140-149 Crocius,J.
Hypotyposes concionum in prophetas (quos vocant) minores in ecclesia Marpurgensi habitarum, quibus textus propheticus accurate resolutus explicatur succincte & nervose. Editae ab authoris filio, Johanne Georgio Crocio. Kassel, Hertzog für Ingenbrand 1673. Fol. 7, 1046 S., 12 Bl. Blindgepr. Schweinsldrbd. d. Zt.
VD17 1:080913M. - Leicht gebräunt u. tls. etw. fleckig, Ebd. etw. berieben u. fleckig, Bindebänder fehlen.