Auktion 136

136-50

Sacrorum Bibliorum Concordantiae

juxta exemplar vulgatae editionis Sixti V. Pont. Maximi jussu recognitum, et Clementis VIII. authoritate editum... Postea Bambergae saepius impressae... Augsburg, Rieger 1776. Fol. Mit gest. Titelvign. Nicht pag. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best.). - Etw. gebräunt, tls. stockfl., Tls. Wasserrand im Gelenk.

Sacrorum Bibliorum Concordantiae | Bild Nr.1