Auction 136
136-200 Holste(nius),L.
Codex regularum monasticarum et canonicarum quas... collectus olim a S. Benedicto Anianensi Abbate, nunc autem auctus... 6 Bde. Augsburg, Veith 1759. Fol. Hldrbde. d. Zt. (Stärkere Gebrauchsspuren). - Brunet VI, 3256. - Tls. stockfleckig, St.a.V.