Auktion 136
136-104 Eckhard,T.
Henrici Leonis Auctoritas Circa Sacra in Constituendis Atque Confirmandis Episcopis. Wolfenbüttel, Meisner 1732. 4°. 4 Bl., 92 S. Pbd. mit Rsch. (Etw. best. u. fleckig). - VD18 14444453. - Etw. gebräunt, schwach fleckig. Titel verso gestempelt.