Auktion 127

127-538

Ettmüller,Mich. (d.Ä.),

Opera omnia in compendium redacta. In quo cont. I. Institutionum medicarum. 11. Pyrotechniae rationalis. III. Commentarius in Schroderi Pharmacopeiam. IV. Universus praxis medica. Amsterdam 1702. Mit gest. Front., 7 Bl., 493 S. Hldr. d. Zt. (Berieben u. best.). - Vgl. Hirsch/Hüb. II, 443. (1151).

Ettmüller,Mich. (d.Ä.), | Bild Nr.1