Auktion 126
126-3984 McGinnis
(1940, lebt in Philadelphia). "Greater Horned Owl". Kaltnadelradierung. Plgr. ca. 59,5 x 40 cm. Blgr. ca. 76,5 x 63 cm. In Bleistift sign., betitelt u. num. - Ex. 40/300.