Auction 141:
Auction 123
123-205 Hispalensis,I. (d.i. Isidor von Sevilla).
Episcopi Opera omnia quae extant: Partim aliquando virorum doctissimorum laboribus edita, partim nunc primum exscripta, & ad vetustissima Pauli Petavii, Papirii Massoni, & alior. exemplaria, accuratius quam antea emendata. Köln, Anton Hierat 1617. Fol. Mit Titelkupfer. [14] Bl., 631 S., [31] Bl. Blindgepr. Schweinsleder d. Zt.
VD17 3:316134Y. - Ehemaliges Bibliotheksexemplar mit Stempel und Rückensignatur. Einband moderat berieben und bestoßen. Schließen defekt. Altersübliche Seitennachdunkelung. Text sauber. Guter Zustand.
Next auction 141 takes place in December 3 - 5, 2025