Auction 118
118-3303 Remondini, Giovanni (?)
(1713-1773) Vetus Testamentum. Primi Perentes Adam et Heva transgressi per imobedientiam divina precepta ad eternitatem mortis damnati fuerunt. Kupferst. 17. Jh., ca 51 x 40 cm.
Darst. v. Adam, Eva und Abel - knittrig m. Gebrauchsspuren.