Auction 118

118-3303

Remondini, Giovanni (?)

(1713-1773) Vetus Testamentum. Primi Perentes Adam et Heva transgressi per imobedientiam divina precepta ad eternitatem mortis damnati fuerunt. Kupferst. 17. Jh., ca 51 x 40 cm.

Darst. v. Adam, Eva und Abel - knittrig m. Gebrauchsspuren.

Remondini, Giovanni (?) | Bild Nr.1

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026