Auktion 107
107-4416 Aurelius,V.S.
Historiae romanae compendium interpretatione et notis illustravit Anna Tanaquilli Fabri filia. Iussu christianissimi regis, in usum serenissimi delphini. Nova editio accuratior... Paris, Barbou 1726. Kl.4°. Mit gest. Front. 8 Bl., 290 S. Ldr. d. Zt. mit Rsch. u. Rverg. (Etw. berieb. u. best.).
Graesse VII, 299. - Gering fl. u. gebräunt. Mit hs. Besitzverm. a. erstem w.Bl.